Marketing Türkiye - Nisan 2011
"Sağlığımızı online dünyaya emanet edebilecek miyiz?"
Haber metni:

"...Hiç süphesiz ki online randevu sistemi yurtdışında kabul görmüş ve yoğun olarak kullanılan bir sistem olarak dikkat çekiyor. İşte bu uygulamanın Türkiye'deki versiyonu ise RandevuAl.com..."
Marketing Türkiye haberi
Türkiye Gazetesi - Eylül 2010
"Kadınlar online randevuyu sevdi"
Haber metni:

"Sağlık uzmanlarından randevu imkanı sağlayan Randevual.com’un istatistiklerine göre online randevuların yüzde 68’i kadınlar tarafından alınıyor. Sitenin istatistiklerine göre, online randevuların yüzde 68’i kadınlar tarafından alınırken, online randevu, yüzde 80 oranında 23-40 yaş arasındaki kullanıcılar tarafından tercih ediliyor. Randevual.com’dan alınan online randevuların yüzde 47’si diş hekimleri için alınırken, diyetisyenler ise yüzde 39 ile online randevuda en çok tercih edilen ikinci branş konumunda bulunuyor. Online randevuların büyük çoğunluğu randevu gününden 2 ile 5 gün öncesinden alınıyor. Kullanıcılar 1 hafta ve sonrası için randevu almak amacıyla da online randevu sistemini aktif olarak kullanıyor. Siteden alınan randevuların yüzde 29’u hafta sonu alınırken, randevuların yüzde 43’ü mesai saatleri dahilinde, yüzde 57’si ise hafta sonu ya da mesai saatleri haricinde alınıyor."
Türkiye Gazetesi haberi
Bugün - Eylül 2010
"Online randevuyu sevdik"
Haber metni:

"Sağlık uzmanlarından online randevu olanağını sağlayan RandevuAl.com’un istatistiklerine göre online randevuların yüzde 68’i kadınlar tarafından alınıyor. 7 gün 24 saat randevu alabilme olanağı sağlayan sitede kayıtlı 400 sağlık uzmanı bulunurken, uzmanların çalışma yerlerinin ayrıntılı adres ve kroki bilgilerinin de bulunduğu RandevuAl.com’dan site üyeleri ücretsiz olarak yararlanabiliyorlar. RandevuAl.com’dan alınan online randevuların yüzde 47’si diş hekimleri için alınırken, diyetisyenler yüzde 39 ile ikinci konumda bulunuyor."
Bugün haberi
Posta - Eylül 2010
"Sağlık uzmanlarından online randevu"
Haber metni:

"Ramazan Bayramı’nda fazla miktarda yenilen tatlılar, şekerler ve çikolatalar, sonrasında çeşitli diş rahatsızlıklarına sebebiyet verebilir. Ramazan Bayramı’nda bir türlü dinmeyen diş ağrılarınız varsa ve bayram döneminde çalışan bir diş hekimi arayışındaysanız, RandevuAl.com’u ziyaret edebilirsiniz. RandevuAl.com adresini tıklayarak Ramazan Bayramı’nda çalışan sağlık uzmanının uygun saatleri arasından dilediğinizi seçebilir ve randevunuzu online olarak alabilirsiniz. RandevuAl.com aracılığıyla randevu almak için tek yapmanız gereken siteye ücretsiz üye olmak."
Posta haberi
Milliyet - Eylül 2010
"Bayramı diş ağrısıyla geçirmeyin"
Haber metni:

"Dişiniz ağrıyor ya da bir an önce bir diş hekimine muayene olmak istiyorsunuz ama Ramazan Bayramı nedeniyle doktorunuza ulaşamıyorsunuz. RandevuAl.Com, ‘’Nereden doktor bulabilirim’’. ’’Doktoruma nasıl ulaşabilirim?’’ sorularına cevap veriyor. RandevuAl.Com’u tıklayarak bayram boyunca hangi diş hekimlerinin çalıştığını görebilir ve randevunuzu alabilirsiniz. Bu sayede bilgisayar başından kalkmadan diş hekiminize ulaşabilirsiniz. 2009’da faaliyete geçen RandevuAl.Com’dan 7 gün 24 saat boyunca randevu almak mümkün. Uzmanların çalışma yerlerinin ayrıntılı adres ve kroki bilgilerinin de bulunduğu siteden ücretsiz yararlanabilirsiniz."
Milliyet haberi
Medikal Plus - Ağustos 2010
"En çok online randevu diş hekimleri için alınıyor"
Haber metni:

"Sağlık uzmanlarından online randevu imkanını sağlayan RandevuAl.com’un kullanıcı istatistiklerinden çıkardığı veriler, ilgi çekici sonuçlar oluşturdu. RandevuAl.com’un kullanıcı istatistiklerine göre, online randevuların %68’i kadınlar tarafından alınıyor. Online randevu, %80 oranında 23-40 yaş arasındaki kullanıcılar tarafından tercih ediliyor. RandevuAl.com’dan alınan online randevuların %47 gibi büyük bir bölümü diş hekimleri için alınıyor. Diyetisyenler ise %39 ile online randevuda en çok tercih edilen ikinci branş. RandevuAl.com’da, özel muayenehanesinde veya klinikte hizmet veren 350’nin üzerinde diş hekimi, çocuk doktoru, diyetisyen ve psikoloji uzmanı bulunuyor. RandevuAl.com Genel Müdürü İlker Üstüner, kullanıcı istatistiklerinden yola çıkarak ulaştıkları sonuçları şu şekilde yorumladı: ‘‘Kullanıcılar, diğer hizmetler gibi artık sağlık randevuları hizmetini de internet üzerinden almak istiyor. Kullanıcı memnuniyeti araştırmamız sırasında fark ettiğimiz önemli noktalardan biri kullanıcıların randevu almak istediği uzmanın veya sağlık kuruluşunun adresini ve telefonunu bilse dahi online olarak işlemini yapabildiği için RandevuAl.com üzerinden randevu almayı tercih ettiğidir.’’"
Medikal Plus haberi
BThaber - Ağustos 2010
"En çok çevirimiçi randevu diş hekimleri için alınıyor"
Haber metni:

"Sağlık uzmanlarından çevrimiçi randevu olanağını sağlayan RandevuAl.com’un kullanıcı istatistiklerinden çıkardığı veriler, ilgi çekici sonuçlar oluşturdu. RandevuAl.com’un kullanıcı istatistiklerine göre, çevrimiçi randevuların yüzde 68’i kadınlar tarafından alınıyor. Çevrimiçi randevu, yüzde 80 oranında 23-40 yaş arasındaki kullanıcılar tarafından tercih ediliyor. RandevuAl.com’dan alınan randevuların yüzde 47 gibi büyük bir bölümü diş hekimleri için alınıyor. Diyetisyenler ise yüzde 39 ile çevrimiçi randevuda en çok tercih edilen ikinci branş. RandevuAl.com’da özel muayenehanesinde veya klinikte hizmet veren 350’nin üzerinde diş hekimi, çocuk doktoru, diyetisyen ve psikoloji uzmanı bulunuyor. RandevuAl.com Genel Müdürü İlker Üstüner, kullanıcı istatistiklerinden yola çıkarak ulaşılan sonuçları şu şekilde yorumladı: “Kullanıcılar, diğer hizmetler gibi artık sağlık randevuları hizmetini de internet üzerinden almak istiyorlar. Kullanıcı memnuniyeti araştırmamız sırasında fark ettiğimiz önemli noktalardan biri kullanıcıların randevu almak istediği uzmanın veya sağlık kuruluşunun adresini ve telefonunu bilse dahi çevrimiçi olarak işlemini yapabildiği için RandevuAl.com üzerinden randevu almayı tercih ettiğidir. Ayrıca çevrimiçi alınan randevuların yüzde 57’sinin sağlık uzmanının mesai dışında olması hem randevu almak isteyen kullanıcılara hem de sağlık uzmanlarına kattığımız değerin bir göstergesi olduğunu düşünüyorum.”"
BThaber haberi
Formsante - Ağustos 2010
"Doktor randevunuzu internetten alın"
Haber metni:

"Çocuk doktorları, diş hekimleri, diyetisyen ve psikologlardan randevu almak için artık telefon etmenize gerek yok. www.randevual.com adresini tıklayarak, sağlık uzmanının uygun saatleri arasından dilediğinizi seçebilirsiniz."
Formsante haberi
Medikal Plus - Temmuz 2010
"RandevuAl.com Sağlık Uzmanlarına Avantajlar Sunuyor"
Haber metni:

"Dişiniz ağrıyor ya da çocuğunuz rahatsızlandı ama doktorunuza ulaşamıyorsunuz. Belki de aniden hastalandınız ve bir doktora görünmek istiyorsunuz, tanıdığınız bir doktor da yok. RandevuAl.com sayesinde nereden doktor bulabilirim, doktoruma nasıl ulaşabilirim gibi sorular artık tarih oluyor. Üstelik yalnızca doktor da değil, diyetisyen veya psikolog aradığınız zaman da RandevuAl.com'dan yararlanabiliyorsunuz. Bilgisayarınızın başına geçip RandevuAl.com'u tıkladığınız anda ihtiyaç duyduğunuz branştaki sağlık uzmanından online randevu alabilirsiniz. RandevuAl.com özel muayenehanesinde veya klinikte hizmet veren 250'nin üzerinde diş hekimi, çocuk doktoru, diyetisyen ve psikologdan online randevu alabilmenizi sağlıyor. RandevuAl.com, rahat ve hızlı kullanımıyla sağlık hizmetlerine ulaşmayı bugüne dek hiç olmadığı kadar kolaylaştırıyor. RandevuAl.com'dan 7 gün 24 saat boyunca randevu almak mümkün. Uzmanların çalışma yerlerinin ayrıntılı adres ve kroki bilgilerinin de bulunduğu RandevuAl.com'dan site üyeleri ücretsiz olarak yararlanabiliyorlar."
Medikal Plus haberi
Herkese Sağlık - Temmuz 2010
"Doktor randevusunda online dönem"
Haber metni:

"Bir süredir hizmet veren RandevuAl.com, sisteme kayıtlı 250'nin üzerinde sağlık uzmanıyla, telefonla randevu alma sistemini değiştiriyor. Sağlık uzmanlarından online randevu olanağı sağlayan site diş hekimliği, çocuk sağlığı ve hastalıkları, beslenme ve diyetetik, psikoloji alanlanında online randevu hizmetini şimdilik İstanbul, Ankara ve İzmir'de sunuyor. Site ayrıca, randevuyu hatırlatma ve gerektiğinde değiştirme gibi birçok hizmeti de üstleniyor. Randevu almak için siteye ücretsiz üye olmak yeterli."
Herkese Sağlık haberi
Wedding - Temmuz 2010
"Evlilik öncesi sıkıntılara son!"
Haber metni:

"Hayatınızın en önemli kararlarından biri... En heyecanlı olduğunuz ve merakla beklediğiniz bir dönem... Evlilik kararı verirken ya da evliliğinizi sürdürürken nelere dikkat etmeniz gerekir? RandevuAl.com üyesi Psikologlardan Uzman Psikolog Erhan Özden, evliliklerin büyük ölçüde evlilik öncesi süreçte inşa edildiğini söylüyor. Evlilik hakkında, bir uzmandan destek almak istiyorsanız RandevuAL.com sayesinde özel klinikte veya muayenehanede hizmet veren 82 psikoloji uzmanına ulaşabilir ve randevunuzu kolaylıkla alabilirsiniz. RandevuAl.com uzmanlarına göre evlilik, evlilik öncesi süreçle başlar. Sınavlarına iyi çalışanlar, en fazla nerede hata yapıldığını okuyanlar da evliliğe bir adım önde girerler."
Wedding haberi
Mother & Baby - Temmuz 2010
"Kolay randevu"
Haber metni:

"Yaz mevsiminin yaklaştığı bu günlerde 'kışın çok kilo aldım',gibi sözcükleri sıklıkla duyar olduk. Bunun için, Randevual.com sayesinde özel klinikte ya da muayenehanesinde hizmet veren 51 diyetisyene ulaşılabilir. Onlar hakkında bilgi sahibi olunabilir ve randevular kolaylıkla alınabilir."
Mother & Baby haberi
Haber Türk - Haziran 2010
Haber metni:

"Üyeliğin ücretsiz olduğu RandevuAl.com, ayrıca özel muayenehanesinde veya klinikte hizmet 250'nin üzerinde diş hekimi, çocuk doktoru, diyetisyen ve psikolog online randevu alabilmenizi sağlıyor. Yaza formda girmek için diyetisyeninizin çalışma adresini bilmiyorsanız, bu konuda RandevuAl.com'dan yararlanabilirsiniz."
HaberTürk haberi
Mutfak Light - Haziran 2010
Haber metni:

"Bir diyetisyenden yardım almak istiyor fakat konunun uzmanına nasıl ulaşacağınızı bilmiyorsanız RandevuAl.com'u tıklayarak size en yakın sağlık uzmanının uygun saatleri arasından seçim yapabilir, online randevu alabilirsiniz."
Mutfak Light haberi
Seninle - Haziran 2010
"51 diyetisyene bir tıkla ulaşın!"
Haber metni:

"Formda görünmek ve ideal vücut ölçülerine kavuşmak için yaz dönemi, aynı zamanda çare arama dönemi de oluyor. Bu konuda bir diyetisyenden yardım almak istiyor fakat konusunun uzmanına nereden ve nasıl ulaşacağınızı bilmiyorsanız RandevuAl.com'u tıklayarak size en yakın sağlık uzmanının uygun saatleri arasından seçim yaparak randevunuzu online olarak alabilirsiniz. Ziyaretçiler için üyeliğin ücretsiz olduğu RandevuAl.com'da, siteye kayıtlı 51 diyetisyen bulunuyor. Özel klinikte veya muayenehanesinde hizmet veren diyetisyenlerden, RandevuAl.com sayesinde 7 gün 24 saat randevu alınabiliyor."
Seninle haberi
Doktor - Haziran 2010
"Bir doktor sitesi 'RandevuAl.com'"
Haber metni:

"RandevuAl.com sitesi aracılığıyla özel muayenehanesinde veya klinikte hizmet veren 300’ün üzerinde diş hekimi, çocuk doktoru, diyetisyen ve psikoloji uzmanından 7 gün 24 saat randevu alınabiliyor. RandevuAl.com Genel Müdürü İlker Üstüner; psikolog, psikolojik danışman, pedagog veya psikoterapist uzman üyelerimiz çocuk, ergen, yetişkin psikolojisi, bireysel, aile, evlilik terapileri, sigarayı bırakma, stres, meslek seçimi, zeka ve algı testleri gibi konularda hizmet verdiklerini belirterek konuyla ilgili açıklamasında şunları söylüyor: “Şu anda diş hekimliği, çocuk sağlığı ve hastalıkları, beslenme ve diyetetik, psikoloji alanlarında online randevu olanağı sunarak İstanbul, Ankara ve İzmir’de hizmet veriyoruz. Yaz aylarında özellikle tatile gidenlerin ihtiyaç duyabileceğini düşündüğümüz için Muğla’daki uzmanları sistemimize dahil etmeye başlıyoruz. Diğer illeri dahil etmeden önce kapsama alanımızdaki uzmanlık alanlarını artırmak istiyoruz. Bu yüzden talep doğrultusunda seçeceğimiz bir ili daha sistemimize ekleyerek sene sonunda 5 ilde hizmet veriyor olacağız.”"
Doktor haberi
Workshop - Mayıs 2010
Haber metni:

"Kolay randevu alma hizmeti sunan, üyeliğin ücretsiz olduğu RandevuAl.com özel muayenehanesinde veya klinikte hizmet veren 250’nin üzerinde diş hekimi, çocuk doktoru, diyetisyen ve psikologlara online randevu alınabilmesini sağlıyor. 7gün 24 saat randevu alınabilen RandevuAl.com sayesinde uzmanların çalışma yerlerinin ayrıntılı adres, kroki bilgilerine de ulaşılabiliyor. Site üyelerine olduğu kadar özel klinikte veya muayenehanesinde hizmet veren sağlık uzmanlarına da önemli avantajlar sağlayan RandevuAl.com aracılığıyla sağlık uzmanları, mesai saatleri dışında ve tatil günlerinde randevu verme fırsatına sahip oluyorlar."
Workshop haberi
Çocuğum ve Ben - Mayıs 2010
"Online Randevu"
Haber metni:

"Çocuk doktorları, diş hekimleri, diyetisyen ve psikologlardan randevu almak için artık telefon etmenize gerek yok. RandevuAl.com adresini tıklayarak sağlık uzmanının uygun saatleri arasından dilediğinizi seçebilir ve randevunuzu online olarak alabilirsiniz."
Çocuğum ve Ben haberi
Parents - Mayıs 2010
"Tıkla!"
Haber metni:

"Çocuk doktorlar, diş hekimleri, diyetisyen ya da psikologlardan randevu almak için artık telefon etmenize gerek yok. RandevuAl.com adresini tıklayarak sağlık uzmanının uygun saatleri arasından dilediğinizi seçebilirsiniz."
Parents haberi
Platin - Mayıs 2010
"Sağlık uzmanlarından online randevu"
Haber metni:

"RandevuAl.com sayesinde nereden doktor bulabilirim sorusu artık tarih oluyor. Bilgisayarınızın başına geçip RandevuAl.com'u tıkladığınız anda ihtiyaç duyduğunuz branştaki sağlık uzmanından online olarak randevu alabiliyorsunuz. RandevuAl.com özel klinikte veya muayenehanesinde hizmet veren 250'nin üzerinde diş hekimi, çocuk doktoru, diyetisyen ve psikologdan online randevu alabilmenizi sağlıyor. Muayenehanelerin ayrıntılı adreslerinin bulunduğu RandevuAl.com'dan site üyeleri ücretsiz yararlanıyor. Özel klinikte veya muayenehanesinde hizmet veren sağlık uzmanları, RandevuAl.com sayesinde mesai saatleri dışında ve tatil günlerinde randevu verme fırsatına sahipler. Online randevu sisteminin yurtdışında yoğun olarak kullanıldığını belirten RandevuAl.com Genel Müdürü İlker Üstüner, sözlerine şöyle devam ediyor: ''RandevuAl.com olarak yurtdışında kabul görmüş bir sistemi, özel sağlık kuruşlarına yönelik bir şekilde kullanıma sunuyoruz. RandevuAl.com olarak hizmet verdiğimiz bölgeleri ve uzmanlık alanlarını genişletmeyi sürdüreceğiz."
Platin haberi
Milliyet - Nisan 2010
"Sağlık randevularınızı internetten alın"
Haber metni:

"Çocuk doktorları, diş hekimleri, diyetisyen ve psikologlardan randevu almak için artık telefon etmenize gerek yok. Randevual.com adresini tıklayarak sağlık uzmanının uygun saatleri arasından dilediğinizi seçebilir ve randevunuzu online olarak alabilirsiniz."
Milliyet haberi
Hürriyet - Nisan 2010
"Online randevuda büyük kolaylık."
Haber metni:

"Çocuk doktorları, diş hekimleri, diyetisyen ve psikologlardan randevu almak için artık telefon etmenize gerek yok. RandevuAl.com adresini tıklayarak sağlık uzmanının uygun saatleri arasından dilediğinizi seçebilir ve randevunuzu online olarak alabilirsiniz.

RandevuAl.com, özel klinikte veya muayenehanesinde hizmet veren sağlık uzmanlarından randevu almak için online ve kullanışlı bir çözüm sunuyor. 7 gün 24 saat randevu alabilme olanağı sağlayan sitede kayıtlı 250’nin üzerinde sağlık uzmanı bulunuyor. RandevuAl.com aracılığıyla randevu almak için tek yapmanız gereken siteye ücretsiz olarak üye olmak."

haberin tamamını okumak için tıklayın...
Hürriyet haberi
"Site içeriğinde bulunan bilgiler bilgilendirmek içindir, bu bilgilendirme kesinlikle hekimin hastasını tıbbi amaçla muayene etmesi veya tanı koyması yerine geçmez"